Главная » Наша молитва » Десять порад від владики Венедикта, як потрібно молитися
 

Десять порад від владики Венедикта, як потрібно молитися

Вашій увазі пропонуємо поради єпископа щодо того, як правильно молитися:

З Богом ми можемо зустрітися в молитві.

Кожна молитва – унікальна і неповторна. Наприклад, під час читання Псалма 50 нас сьогодні може зачепити щось одне, а завтра - щось інше.

У молитві, коли ми зустрічаємося з Господом, то пізнаємо, що є справжнім добром.

Важливо перед молитвою знайти час втихомиритися і усвідомити присутність Бога, усвідомити те, хто я є, перед Ким стою, а не відразу братися за молитву. Неуважність під час молитви випливає з нашого неусвідомлення того, перед Ким ми стоїмо.

Важливо увійти у зміст молитов, що відмовляємо. Бо вони не написані за столом, це не праця науковців, а досвід святих, який вони пережили і передали словами. Тому важливо вчитуватися в слова молитви.

Ми багато говоримо слів у молитвах, але часто в них не віримо, бо вони не співзвучні з тим відчуттям, що ми маємо в собі. Тому  важливо брати ті молитви, які ми хочемо сказати Богові. Бо не Він їх потребує, а ми потребуємо Бога.

Наша молитва повинна переходити в наше життя. А ми, коли не можемо знайти правильного рішення, повинні повертатися до молитви. Це взаємопов’язано.

Протягом дня ми повинні мати миті, коли повертаємося до Бога, коли відновлюємо з Ним стосунок.

Нам тяжко прославляти Бога, коли щось складне стається в нашому житті. Однак ми повинні навчитися бачити Бога за всім, що відбувається в житті...Тоді кожна мить буде прославлена.

Коли ти зустрів Бога в молитві, то не можеш пройти попри Бога, який  є в людях, у їхніх потребах.

http://news.ugcc.ua/articles/desyat_porad_yak_potr%D1%96bno_molitisya_v%D1%96d_vladiki_venedikta_78362.html