Главная » Размышления христианина » Бог стукає до кожної душі і кличе до покаяння
 

Бог стукає до кожної душі і кличе до покаяння

о. Іван Полежака

«Слово Господнє надійшло до Йони, сина Амітая: «Встань, іди в Ніневію, оте велике місто, і проповідуй проти нього, бо злоба їхня піднялася до Мене.»» Йона.1,1-2. І пішов пророк, і проповідував. Покаялись жителі Ніневії разом з царем своїм. Бог побачивши покаяння відвернув від них кару.
Вчора ввечері, о 21 годині ми молились за Україну. Думаю що багато людей молилось, бо отримав багато запрошень на цю молитву. Дякую ініціаторам доброго діла. Дякую і пропоную розширити цю справу і кожного дня о 21 першій годині до молитви доєднати ще й покаяння. Бо багато гріхів висить над Україною і «злоба їхня піднімається до Мене». Бог терпить, але попереджує. Крим, події на Сході, події в Азовському морі…, все це попередження для нас. Особливо давлять в наш час гріхи непрощення. Скнилівська трагедія і безкарність винуватців, смерті від мажорів, гибель рідних на війні…, корупція, продажність та безкарність дій можновладців, бездіяльність органів правосуддя…, породили ненависть яка раковою пухлиною поїдає Україну і загрозливо нависає над іншими державами. Кожна людина має свої гріхи. Кожен гріх відкриває двері до знищення людини носія і нависає над іншими. До чого йдемо? Чого прагнемо?
Покаялись жителі Ніневії і відвернув Бог зло від них. 
Бог стукає до кожної душі і кличе до покаяння. Давайте будемо уважніші до себе, до помислів, слів, дій. Давайте в зверненні до Бога, в Його світлі, виявляти свої гріхи і каятись. Ми ще маємо надію. Господь має силу захистити нас від найбільшого зла, аби лише ми переставали бути носіями того зла. 
Господи, благослови.