Главная » Размышления христианина » Є люди які живуть в Україні і всією душею люблять її
 

Є люди які живуть в Україні і всією душею люблять її

Є люди які живуть в Україні і всією душею люблять її. Та і як можна її не любити, це всеодно що не любити свою неньку, яка породила.
Є люди які живуть в Україні і люблять Росію. В цьому поганого нічого немає. Любов, якщо вона справжня, завжди несе добро. Злом стає несправжня любов, коли ті, хто любить Росію, прагнуть щоб Росія була в Україні. Своїм прагненням і діями вони кличуть біду як в Україну так і в Росію.
Кожен народ, кожна мова це не стільки плід історичних процесів, скільки прояв волі Божої, Який захотів щоб був такий народ і була така мова і така держава. Тому кожна людина, яка бажає підмінити одну державу іншою державою, одну мову іншою мовою, виступає проти Бога і чинить зло. Плоди дії того зла ми бачимо в Донецькій та Луганській областях. Тому кожна людина, яка прагне щоб Україна стала частиною Росії, виступає проти Бога і закликає війну на свою голову і голови своїх рідних та близьких їй людей. Бо люди, які всією душею люблять Україну, завжди повстануть на її захист, як це сталось в 2014 році, А це означає одне, ті хто живе в Україні і прагне Росії, не будуть мати спокійного життя тут і не будуть мати спокою в вічності, бо перед Богом стануть відповідальними за смерті рідних, близьких, знайомих та незнайомих людей.
Є люди, які живуть в Україні і люблять Україну. Але їхня любов є неповноцінною, бо для них Україна понад усе. Любов, в якій не присутній Бог, є сліпою. І такі люди роблять багато дурниць, прагнучи утвердити Україну і замість того, щоб відбудовувати її, руйнують. Лише коли Бог понад усе, тоді все приходить в гармонію і відроджується.
Ті, хто щиро люблять, завжди шукають поєднання і, одночасно, завжди готові віддати своє життя за тих, кого люблять. Така їхня дія стверджує любов і приймається Богом як жертва, подібна до жертви Ісуса Христа.
«Шукайте ж спершу Царства Божого і правди Його, і все це додасться вам». Мф.6,33