Ми можемо не розуміти Біблію

о. Іван Полежака

Та її і не можливо зрозуміти. Розум людський не може вмістити Слово Боже, бо не має досвіду Небесного. То ж не варто пихтіти над Біблією, стараючись розкласти все на мізерних полочках свого земного досвіду. Марна та справа.

Бог дав нам Своє слово. Дав не для розуміння, а для життя.. Слово Боже не торкається розуму. Для розуму воно важке. Слово Боже торкається душі. Душа його приймає і пробуджується. Слово Боже це та пожива для душі, яка дає їй силу до зростання.

Душа, зростаючи в Слові Божім, дарує розуму новий спосіб пізнання, пробуджує його і робить людину свідомою. Людина стає повноцінною бо душа пробудилась і ввійшла в життя. Користуючись земним, людина прозріває Небесне.

Коли ми прагнемо бути з Богом, то не можемо нехтувати тим що Він нам дав. Бог дав Своє слово і нам варто прикласти зусилля щоб познайомитись з ним. Бо Бог нічого просто так не дає. Тож для нас, християн, Біблія, коли ми прикладаємо зусилля і читаємо її, стає ліствицею, якою ми підіймаємося до Неба.

Господи, дякуємо Тобі за ліствицю і просимо, даруй нам сили підійматись нею.

https://www.facebook.com/ioann.pole?__tn__=%2CdC-y.g-R&eid=ARCwnHS6G1KS-NstvBiTkrZZbG134U-S4_Mf2fUcWLb9sxr3tepnm4KILA-pgA26zVKJWIFmO5hkCYsh&hc_ref=ARS9Urwv2T4sp6b1X05RmeBHqjijhnDsk6CHBgG5vEAwcmaXlG0U4d591vzJGmjyy_M&fref=nf