Главная » Размышления христианина » Не важливо кого ми любимо, важливо як ми любимо
 

Не важливо кого ми любимо, важливо як ми любимо

о. Іван Плежака

Бог не чекає від нас великих звершень, не чекає від нас величних подвигів, не чекає від нас вирішальних перемог. Він чекає від нас набагато більшого, безмежно важчого, безкінечно важливішого: подяки і смирення

Гнався, щоб наздогнати. Гнався, щоб випередити. Боровся щоб відстояти. Боровся щоб подолати. Прагнув досягти, зрозуміти, осягнути.

Жив і прагнув, і діяв як прагнув. Здавалось би все добре. Що так і потрібно. Та мабуть ні. Щось не так. Втомився. Зупинився. Оглянувся.

Коли гнався і наздоганяв, радів лише мить. Коли гнався і переганяв, то розумів що гнався не за тим і гнатись більше нікуди. Коли боровся і відстоював, то розумів що це не потрібно. Коли боровся і долав, переставав розуміти навіщо. Всяке досягнення не приносило того, чого прагнула душа. Коли здавалось щось зрозумів, то те що зрозумів перетворювалось на тисячі перемінних, кожна з яких потребувала пізнання. Коли здавалось що осягнув, то відкривалась ілюзія життя.

Заволав

Заволав до Того, Кого не знав. А Він відгукнувся. Я запитав, а Він відповів. Я повірив, а Він проявився. Бог показав, що все не намарно. Коли гнався, коли боровся, коли прагнув, то летів з гори щоб перед трампліном набрати необхідну швидкість і злетівши над пустотою, осягнути ілюзію життя без Творця.

Осягнути і заволати. А далі Його справа. Важливо лише бути уважним до Нього і просто старатись добре робити те, що виникає в житті, щоб все ставало на своє місце. Змінюється внутрішня орієнтація. З’являється опора, на якій все будується. Потрібно лишень вчасно класти свій камінь в будову життя.

Дякую Тобі Боже милостивий за Твою незбагненну Любов.

Відповідь

Не важливо кого ми любимо, важливо як ми любимо. Якщо наша любов до людини відбувається в чистоті і в довірі до Бога, то така любов є жертвою Богові і угодна Богу. Така любов, це натхненна праця на Ниві Божій, яка обов’язково приносить гідні плоди. І коли прийде час жнив, людина отримає свою нагороду.