Главная » Размышления христианина » Світ зламався. Люди починають панікувати. та впадати в розпач. Шкода.
 

Світ зламався. Люди починають панікувати. та впадати в розпач. Шкода.

о. Іван Полежака

Шкода що навіть християни не читають Старий Завіт. Інакше б не панікували і в розпач не впадали. Бог, через Своє слово, готовить людей до свідомого, зрілого сприйняття світу, себе та обставин, які виникають. Бог відкрив нам причини та вказав на наслідки. Бог дав нам зброю, незламну і нездоланну. А ми не беремо її і не користуємось.

Світ зламався. Механізм в якому ми вважали себе центром всього, дав збій. І ми не знаємо як бути, відчуваємо себе слабкими і незахищеними. Але саме від нас залежить доламаєтся все, чи ми візьмемось за розум, станемо відповідальними, звернемось до Першоджерела та в Його світлі повернемо все на краще.

Світ створений для нас. Але ми не є його центром. Бо і ми для світу. А разом - для Бога. І нехай наша людська пиха не скаче вище Бога, бо Бог має силу продемонструвати чого ми варті в своїй гордині. І Він демонструє. Чи зрозуміємо? Чи приймемо? Чи перестанемо жити ілюзією своєї унікальності і станемо правдиво унікальними? Чи одягнемось в зброю Бога і полагодимо світ?

Світ зламався. Він періодично ламається так, що люди добре відчувають це на собі. Вірус, який впустили в себе наші прабатьки, допустивши первородний гріх, діє в нас і примножується руйнуючи нас і світ в якому живемо. Велика доля негараздів земного світу, які відбуваються по за нами, походять від вірусу, який в нас. І це не лише наше варварське відношення до навколишнього середовища. Ми не усвідомлюємо своєї сили і свого значення. Тому гонимся за малим і втрачаємо велике. Боремось за земне життя і втрачаємо вічне.

Бог любить нас. Любить і дбає про наше вічне, показуючи крихкість земного. Він, через обставини, повертає нас до Свого слова, яке пробуджує душу, готуючи її до Вічності і вносить в наше життя мир та радість. Біблія (Слово Боже), якщо набратись терпіння і перечитати її декілька разів від початку і до кінця, змінює багато чого в нашому ставленні до себе, до світу, до обставин, до Бога. Слово Боже стає нашою зброєю і нашим надійним щитом в не простих життєвих ситуаціях. Воно допомагає нам звільнятись від вірусів гріха, ставати повноцінними і підтримувати повноцінність світу.

https://www.facebook.com/ioann.pole?__tn__=%2CdC-y.g-R&eid=ARCwnHS6G1KS-NstvBiTkrZZbG134U-S4_Mf2fUcWLb9sxr3tepnm4KILA-pgA26zVKJWIFmO5hkCYsh&hc_ref=ARS9Urwv2T4sp6b1X05RmeBHqjijhnDsk6CHBgG5vEAwcmaXlG0U4d591vzJGmjyy_M&fref=nf