Главная » Размышления христианина » “Я люблю тебе”, - слова які ми можемо повторювати безкінечно, коли закохуємось
 

“Я люблю тебе”, - слова які ми можемо повторювати безкінечно, коли закохуємось

о. Іван Полежака

"Я люблю тебе", - слова які ми можемо повторювати безкінечно, коли закохуємось. А потім, коли весілля відгуляли, важливі для нас слова потроху забуваються і, у більшість людей, стираються з пам'яті, або ж починають викликати сором. 
“Я люблю тебе”, - слова які конче потрібні кожній людині. Ми хочемо їх чути, ми хочемо відчувати, що нас люблять. І не важливо хто ми є. І не важливо скільки нам років. Ми хочемо чути ці прості слова: “ Я люблю тебе”. Але, життя йде, рік змінюється роком, а ці слова не промовляються для нас. Ми чекаємо і самі не промовляємо. Бо “все і так ясно”. Або ж “він, чи вона, не заслуговує” Або ж “мене ніхто не любить, то і я буду їм відповідати тим самим”. Скільки їх, тих “або ж”, страшних і дуже страшних. І кожне “або ж” прагне знищити нашу душу.
“Я люблю тебе”, - слова які варто навчатись промовляти з дитинства і не забувати з віком. Бо всі люди, які поруч з нами, а часом і далеко від нас, в незалежності ким вони нам доводяться і скільки їм років, дуже потребують цих слів. А більше всього потребуємо їх ми. Душа наша потребує щоб вони були сказані, перш за все нами, а не кимось. Бо коли ми їх промовляємо, то починаємо відчувати любов. Вона в нас неначе пробуджується. А ми, з її пробудженнм, відроджуємось до життя.
“Я люблю тебе”, - слова які дуже важливо чути. А ще важливіше говорити їх, вслуховуючись в їхній зміст та вливаючи в них, за кожним разом, все більше і більше почуттів, які є нашими і, одночасно, не нашими, а переливаються через нас від Самого Господа.
Я люблю тебе.